Wysuwnice / podesty rozładunkowe

Konstrukcje stalowe Prakton
 Wysuwnice, podesty rozładunkowe - Kraków, Małopolska

Wysuwnice, podesty rozładunkowe

N

Rodzaje podestów rozładunkowych

Wysokość, szerokość, długość, udźwig podestu rozładunkowego jest ściśle dostosowany do potrzeb indywidualnych budowy, na której ma zostać zastosowany. Oferujemy wykonanie wysuwnic według projektów dostarczonych przez klienta oraz wysuwnice wykonane zgodnie z naszymi projektami.

N

Zastosowanie

Podest rozładunkowy stosowany jest realizowania transportu materiałów z placu budowy na poszczególne kondygnacje budynku. Zastosowanie podestu rozładunkowego znacząco przyspiesza proces rozładunku i załadunku. Wysuwnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w budownictwie.

N

Zabezpieczenia antykorozyjne

Konstrukcja podestu rozładunkowego narażona jest stale na obicia, otarcia i uderzenia. Dlatego zabezpiecza się ją poprzez niedrogie, ale trwałe malowanie natryskowe, które z łatwością po dłuższym czasie użytkowania można odnowić. Standardowo wysuwnice maluje się na jaskrawe odblaskowe kolory.

N

Montaż

Wysuwnice montujemy za pomocą stempli , wsporników lub za pomocą kotew w zależności od czasu użytkowania w danym miejscu. Transport podestu na budowie odbywa się za pomocą dźwigu, następnie wysuwnica jest podwieszona, aż do momentu pełnego zamontowania.