Zabezpieczenia antykorozyjne - Kraków

Konstrukcje stalowe Prakton
Zabezpieczenie antykorozyjne Kraków

Zabezpieczenia antykorozyjne

Wykonujemy zabezpieczenia antykorozyjne poprzez ocynkowanie, malowanie natryskowe oraz malowanie proszkowe. Posiadamy własną malarnie oraz śruciarnie. Więcej informacji znajduje się w katalogu do pobrania

Piaskowanie

Piaskowanie posiadamy własną piaskarnie gdzie wykonujemy piaskowanie z pomocą śrutu.

Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe – posiadamy własną malarnie o powierzchni ponad 1000 m2 gdzie wykonujemy malowanie za pomocą farb epoksydowy, poliuretanowych, chlorokauczukowych najlepszych producentów.

Ocynkowanie

Ocynkowanie ogniowe wykonujemy w Ocynkowni Śląsk w. Chrzanowie lub w Ocynkowni Staco w Niepołomicach.

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe wykonujemy w firmie Colorex.

Stal jest jednym z najchętniej wykorzystywanych materiałów konstrukcyjnych. Nic w tym dziwnego – jest niezwykle trwała, a jej parametry techniczne zapewniają odporność na duże obciążenia. Stalowe elementy można znaleźć nie tylko w konstrukcjach budowlanych, ale także w podwoziu samochodu i innych środkach transportu. Ten wyjątkowy materiał jest jednak narażony na korozję, która znacznie osłabia jego właściwości i może prowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji. Właśnie dlatego w naszej ofercie dostępne są skuteczne zabezpieczenia antykorozyjne, które pozwalają rozwiązać ten problem. Zachęcamy do kontaktu klientów z Krakowa i okolicznych miejscowości.

Najważniejsze zasady konserwacji

Konserwacja elementów, które są szczególnie narażone na ryzyko korozji, musi być dobrze przemyślana. Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy. Jesteśmy w stanie zapewnić:

  • nowoczesne narzędzia i rozbudowane zaplecze techniczne, w którym wykonywane jest między innymi zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych,
  • wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu doskonale rozumiemy praktyczne aspekty konserwacji,
  • porady ekspertów, którzy podpowiedzą na co zwracać szczególną uwagę planując zabezpieczenia konstrukcji budowlanych.

Świadczymy usługi w Krakowie i okolicach. Posiadamy własną piaskarnię, gdzie realizujemy usługi z zakresu piaskowania stali. Ten proces pozwala na uzyskanie gładkiej, równej powierzchni, na której nie pozostają żadne zabrudzenia ani otłuszczenia. Później można przystąpić do dalszej renowacji. Podejmujemy się także cynkowania, które umożliwia skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne. Polega ono na naniesieniu na stal powłoki z cynku charakteryzującej się wzmocnioną wytrzymałością mechaniczną. Cynkowanie można połączyć z malowaniem, które wzmacnia efekt i tworzy nieprzenikalną warstwę na narażonym na korozję materiale.

Malowanie natryskowe

Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się także malowanie natryskowe w Krakowie. Zlecenia realizujemy w profesjonalnej malarni o powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, dzięki którym farba nakładana jest równomiernie i precyzyjnie. Zgłaszający się do nas klienci liczą zarówno na miły dla oka efekt estetyczny, jak i funkcjonalność rozwiązań. Sięgamy wyłącznie po farby od najlepszych producentów. Warto korzystać z tych epoksydowych, poliuretanowych i chlorokauczukowych. Inną możliwością jest malowanie proszkowe. Wykonuje się je na powierzchniach przewodzących, a proszek utrzymuje się na powierzchni dzięki siłom elektrostatycznym.

W swojej działalności szczególną uwagę zwracamy na skuteczność i precyzję usług. Zapewniamy najlepsze zabezpieczenia antykorozyjne w Krakowie. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i korzystne ceny.