Barierki i balustrady, hale stalowe - Kraków

Konstrukcje stalowe Prakton

Hale stalowe – Kraków

Jeśli szukają Państwo firmy, która zaprojektuje i wykona dla Was obiekty, np. magazynowe, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Adresujemy ją do Klientów B2B, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy. Działamy na terenie małopolski od wielu lat i dbamy o to, by realizacja przedsięwzięć była terminowa. Konstruujemy wysokiej jakości hale stalowe w Krakowie i okolicach. Gwarantujemy kompleksowe i elastyczne podejście do każdego zamówienia!

Nowoczesne hale stalowe — szybko i rzetelnie

Pracę nad projektem zaczynamy od dialogu ze Zleceniodawcą. W trakcie rozmów ustalamy przeznaczenie budynku oraz jego wielkość. Na podstawie tych informacji tworzymy wstępny szkic i kosztorys. Dokumenty te są przekazywane Klientowi, który na tym etapie może nanieść poprawki do projektu. Jego wykonaniem zajmuje się doświadczony zespół specjalistów. Jako firma mamy uprawnienia do wznoszenia hal stalowych. Robimy to z dbałością o:

  • krótki czas realizacji;
  • wybór najlepszych komponentów;
  • wysoką jakość i funkcjonalność obiektu.

Konstrukcje stalowe w Krakowie na zamówienie

W Prakton doskonalimy umiejętności pracowników. Zależy nam, aby ich wiedza była odpowiednia do powierzonych im zadań. Dzięki temu mamy pewność, że wykonają je na najlepszym poziomie. Jest to ważne, gdyż owocem ich działań są hale stalowe, które muszą być solidne i bezpieczne dla ludzi oraz otoczenia. Realizujemy zlecenia na terenie Krakowa dotyczące konstrukcji:

  • magazynów, w tym wysokiego składowania,
  • hal przemysłowych dla różnych branż np. motoryzacyjnej,
  • sklepów i marketów wielkopowierzchniowych.

Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu!